آراد برندینگ
خانه / تجهیزات پزشکی / قیمت تجهیزات پزشکی | پخش در سراسر کشور

قیمت تجهیزات پزشکی | پخش در سراسر کشور

بیشتر تجهیزات پزشکی از خارج کشور وارد می شود؛ اما یک شمار از این تجهیزات در داخل و از سوی شرکت های گوناگونی تولید می گردد که در بازار می توان به آن دسترسی داشت. این تجهیزات می تواند شامل همه نوع وسایلی باشد، از دستکش های یکبار مصرف و لباس پزشکی گرفته تا دستگاه های اتاق عمل و پیشرفته. 

با مراجعه به فروشگاه های كالاي پزشكي می توان بهترین تجهیزات را از برندهای متفاوتی که در جهان وجود دارند خریداری کرد. پخش در سراسر کشور این ابزار از سوی شرکت ها و نمایندگی های آنان انجام می شود. 

شرکت هایی که در کار تولید و واردات این نوع از ابزار هستند، قیمت تجهیزات پزشکی را تعیین می کنند و روانه بازار می نمایند. از توزیع کنندگان مجاز تجهیزات پزشکی می شود بهترین مارک را با کیفیت های مختلفی خریداری کرد. این توزیع کنندگان، لیست تجهیزات پزشکی سرمایه ای و هر نوع کالای دیگر را در اختیار خریداران می گذارند. 

قیمت تجهیزات پزشکی | پخش در سراسر کشور

دستورالعمل خرید تجهیزات پزشکی

دستورالعمل خرید تجهیزات پزشکی برای خرید تجهیزات پزشکی می توان از راه های گوناگونی وارد عمل شد که می شود به این موارد اشاره کرد: 

 1. خرید از کارخانه تولیدی 
 2. خرید از شرکت بازرگانی 
 3. تهیه از نمایندگی 
 4. تهیه از فروشگاه های کالای طبی 
 5. تهیه از فروشگاه های آنلاین 
 6. داروخانه ها 
 7. بازارهای خرید و فروش 

این ها مراجعی می باشند که خرید عمده و جزئی از آن ها امکان پذیر می باشد. اگر قصد خرید کلی را دارید که می توانید به سه گزینه نخست مراجعه کرده و برای خریدهای جزئی به گزینه های دیگر. 

بازار تجهیزات پزشکی مملو از برندهای مختلفی می باشد که هر کدام آنان دارای کیفیت ها و قیمت های خاص خود می باشند. خرید و فروش تجهیزات پزشکی با کیفیت در این بازارها انجام می شود. 

لیست قیمت تجهیزات و ملزومات پزشکی

لیست قیمت تجهیزات و ملزومات پزشکیلیست قیمت تجهیزات و ملزومات پزشکی را می توان از راه های مختلفی تهیه کرد. برای اینکار نیاز است تا با گرفتن شماره تلفن شرکت های تجهیزات پزشکی و یا مراجعه به سامانه توزیع تجهیزات پزشکی، قیمت ها را به دست آورید. 

به این نکته نیز باید اشاره کرد که هر کدام از این ابزار این رشته، بنا بر کیفیت و کارایی و همچنین برند، دارای نرخ های متفاوتی می باشد. در این جا به چند نمونه از تجهیزات و قیمت های شان اشاره می نماییم: 

 • قیمت گوشی پزشکی لیتمن: ۲۲۵۰۰۰۰ تومان 
 • قیمت بالا بر بیمار: ۷۲۰۰۰۰۰ تومان 
 • دستگاه ساکشن با قیمت:  350000 تومان 
 • دوربین آندسکوپی دستی با قیمت: ۵۵۰۰۰۰۰ تومان 
 • فشار سنج با قیمت: ۱۷۱۵۰۰ تومان 

واردات تجهیزات پزشکی با ارز دولتی

واردات تجهیزات پزشکی با ارز دولتیدر زمانی که نرخ ارز به یکباره سیر صعودی پیدا کرد، دولت بر آن شد تا برای شرکت هایی که در کار واردات انواع تجهیزات پزشکی هستند، ارز دولتی بدهد. در این خصوص دیده می شود که بیشتر واردکنندگان از این امر پیروی کرده اند و برای همین است که در بازار شاهد چند برابر شدن دارو و دیگر تجهیزات پزشکی نیستیم. 

در این زمینه گروه های بازرگانی گوناگونی هستند که علی الرغم تحریم ها، باز هم دستگاه های مهم و داروهای کمیاب را وارد بازار می کنند. شرکت واردات تجهیزات پزشکی از ارز دولتی استفاده می کنند. 

فروش وسایل و تجهیزات پزشکی دست دوم

فروش وسایل و تجهیزات پزشکی دست دوم فروش وسایل و تجهیزات پزشکی دست دوم بیشتر در فروشگاه هایی انجام می شود که می توان آنان را در مراکز خرید و فروش پیدا کرد. 

در این حوزه بایستی به معتبرترین فروشگاه ها مراجعه نمود؛ زیرا که ممکن است دستگاه و تجهیزات مختلف مشکل فنی داشته و یا این که کارایی خود را به طور کامل از دست داده باشد. 

از وبسایت های اینترنتی مختلفی هم می توان تجهیزات پزشکی دست دوم را پیدا کرد. این فروشگاه ها آنلاین انواع گوناگونی از ابزار را به طور کارکرده و با کیفیت های متفاوت به فروش می رسانند. آنان عرضه کننده ارزان این نوع از تجهیزات می باشند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش تجهیزات پزشکی | مرکز خرید عمده انواع لوازم پزشکی

 اگر شما هم تا کنون قصد خرید انواع تجهیزات پزشکی را داشته اید ، حتما با سوالاتی همچون :لیست شرکتهای تجهیزات پزشکی را از کجا میتوان پیدا کرد؟کدام فروشگاه آن

پاسخی بگذارید