آراد برندینگ
خانه / بتادین / خرید بتادین| تهیه بهترین محصولات بهداشتی

خرید بتادین| تهیه بهترین محصولات بهداشتی

بتادین چیست؟ از جمله مواد ضد عفونی کننده به شمار می رود و در بیشتر جاها نیز به چشم می خورد. این نوع ماده برای از بین بردن قارچ، ویروس، اسپور، باکتری های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. اما در این جا باید به یک نکته اشاره شود که ممکن است بتادین اثرات مخرب هم داشته باشد و از آن نباید در خصوص زخم های سوختگی استفاده شود. 

بتادین را شرکت های تولیدی گوناگونی در بسته بندی های مختلفی وارد بازار می کنند. می توان با مراجعه به داروخانه های مختلف سطح شهر، بتادین ۲۵۰سی سی، محلول بتادین و غیره را تهیه کرد. 

خرید بتادین را می توان از فروشگاه های گوناگونی تهیه کرد. تهیه بهترین محصولات بهداشتی از مراکز خرید و فروش تجهیزات پزشکی نیز مقدور می باشد. در این مراکز انواع بتادین به فروش گذاشته می شود که می شود با در نظر داشت نوع نیاز، آن ها را خریداری کرد. 

خرید بتادین| تهیه بهترین محصولات بهداشتی

خرید بتادین اصل با قیمت مناسب

خرید بتادین اصل با قیمت مناسب خرید بتادین اصل با قیمت مناسب از این مراکز امکان پذیر است: 

 • نمایندگی های رسمی شرکت های تولیدی 
 • داروخانه های معتبر 
 • فروشگاه های با سابقه لوازم بهداشتی 
 • فروشگاه های آنلاین 

با سر زدن به این مراجع می توانید بهترین نوع بتادین اصل را با قیمت های مناسب خریداری کنید. این نوع از ماده نیاز ضروری در هر خانه و یا مکان دیگری به شمار می رود. از این فروشگاه ها می توانید بتادین بهساد و بتادین اسکراب را که از جمله بهترین مارک ها در بازار محسوب می شوند، تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید. 

بتادین ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها در جای ویژه ای کارایی خاص خود را دارا می باشند. البته این نکته را نیز باید یاد آوری کرد که این محلول برای همه زخم ها بکار برده نمی شود. 

فروشنده پک ضدعفونی کننده بتادین

فروشنده پک ضدعفونی کننده بتادین فروشنده پک ضدعفونی کننده بتادین، از برندهای گوناگونی کالا را وارد بازار می کند به فروش می رساند. این فروشنده می کوشد تا از با کیفیت های متنوعی پک را تهیه کرده تا اقشار مختلفی بتوانند آن را خریداری کنند. 

پک ضد عفونی کننده بتادین متشکل از چند گاز استریل و یک بطری ماده بتادین می باشد که یکی از ضروریات در جعبه کمک های اولیه هر منزل و مکانی به شمار می رود. فروش بتادین و گاز استریل از سوی فروشنده عموماً در یک بسته انجام می گیرد. این دو برای استفاده و التیام به زخم های گوناگون و جلوگیری از عفونی شدن یک جراحت با یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند. 

لیست قیمت روز بتادین در بازار

لیست قیمت روز بتادین در بازارلیست قیمت روز بتادین در بازار را می شود از داروخانه ها تهیه کرد. آنان در انواع گوناگونی بتادین را به فروش می رسانند و در همین حال عرضه کننده برندهای مختلفی هستند. از انان می شود نرخ روز را جویا شد و در صورت نیاز خرید را انجام داد. 

در این جا به چند نمونه از قیمت بتادین ها که کارایی های مختلفی دارند و در همین حال در بسته بندی های گوناگونی می باشند، اشاره می نماییم: 

 • قیمت بتادین چهار لیتری: ۱۱۰۰۰۰ تومان 
 • قیمت بتادین ۶۰ سی سی: ۲۱۵۰ تومان 
 • قیمت بتادین ۲۵۰سی سی: ۷۵۰۰ تومان 

عمده فروشی مواد ضد عفونی کننده در بازار

عمده فروشی مواد ضد عفونی کننده در بازارفروش عمده مواد ضد عفونی کننده در بازار از سوی این مراجع صورت می گیرد: 

 1. کارخانه های تولیدی 
 2. شرکت های وارداتی 
 3. نمایندگی ها 
 4. بازارهای خرید و فروش کالای طبی 
 5. وبسایت های معتبر 

این ها عرضه کننده عمده مواد ضد عفونی کننده در کشورمان می باشند. آنان شامل برندهای گوناگونی هستند که روزانه در حال پخش و توزیع کلی هستند. این مراجع مواد ضد عفونی کننده را در بسته بندی های متفاوتی عرضه می دارند. خریداران آنان بیشتر فروشگاه ها لوازم بهداشتی و مراکز درمانی می باشند که نیاز بیشتری به این نوع از مواد دارند. خرید عمده برای آنان هزینه ای کمتر در بر دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

پاسخی بگذارید