آراد برندینگ
خانه / دستکش لاتکس / خرید دستکش لاتکس ارزان| کالاهای خود را با قیمت مناسب انتخاب کنید

خرید دستکش لاتکس ارزان| کالاهای خود را با قیمت مناسب انتخاب کنید

دستکش یک نوع پوشش برای محافظت از دست است از قدیم از دستکش برای کار های گوناگونی استفاده میکردند. دستکش ها از نظر شکل و مواد سازنده و کیفیت انواع متعددی دارد. استفاده از دستکش به چند هزار سال قبل برمیگردد در مصر باستان مشت زنان پیش از میلاد از نوع خاصی از دستکش بوکس بهره میبردند و در ایران باستان برای شست و شوی جنازگان و برای حفط بهداشت و سلامتی از دستکش استفاده میکردند. دستکش ها کاربرد های مختلفی دارند مانند محافظت دست در مقابل سرما و گرما، محافظت در برابر ضربه و مواد های شیمیایی و خطر ساز و جلیوگیری از آلوده شدن دست. انواع دستکش ها عبارتند از: دستکش هایی که برای هر انگشت غلاف مجزا دارد و انگشتان را پوشش میدهد این گونه دستکش ها دست را گرم نگه میدارد، دستکش هایی که انگشتان را پوشش نمیدهد و انگشتان ازاد عمل میکنند و بیشتر برای محافظت از کف و روی دست است و دوچرخه سواران و قایقرانان بیشتر از این دستکش استفاده میکنند. دستکش ها از مواد مختلفی مانند پشم، پارچه، چرم، نایلون، تریکو، لاتکس و فولاد تهیه میشوند . دستکش های پنج انگشتی و دو انگشتی، دستکش های تک لایه و دو لایه و همچنین دستکش های پلار و ضد آب نوع دیگری از دستکش هستند. لاتس ماده ای ست که برای پوشش دستکش استفاده میشود و برخی فکر میکنند لاتکس نام دیگر لاستیک است.این فکر اشتباه است زیرا فرایند ایجاد لاتکس با فرایند لاستیک  طبیعی بسیار متفاوت است. لاتکس را میتوان از منابع طبیعی و مصنوعی تهیه کرد. لاتکس از ذراتی با حالت مایع که دارای پراکندگی پایدار است تشکیل میشود و به این نتیجه میرسیم لاتکس از منابع طبیعی درست میشود. لاتکس از الیاف مصنوعی ست و با مونومر و مواد گوناگون دیگر ترکیب میشود. لاتکس ویژگی های مختلفی دارد: الف) ارتجاعی بودن این ماده ب) سطح برجسته و برامده ج) دارای مقاومت بسیار در برابر حرارت و پارگی.  قیمت دستکش لاتکس با توجه به کیفیت و رنگ و مارک متفاوت است برای خرید دستکش لاتکس ارزان میتوان به فروشگاه دستکش لاتکس و همچنین شرکت دستکش لاتکس مراجعه نمود. 

خرید دستکش لاتکس ارزان| کالاهای خود را با قیمت مناسب انتخاب کنید

قیمت دستکش لاتکس پزشکی بدون پودر ارزان

قیمت دستکش لاتکس پزشکی بدون پودر ارزاندستکش لاتکس پزشکی در سایزهای لارج، مدیوم و کوچک و با کیفیت های مختلف مانند اپی پرفکت در بیمارستانها و اتاق عمل مورد استفاده قرار میگیرد. دستکش لاتکس بدون پودر، کم پودر و پودری در سایز های مختلف و قیمت های گوناگون به فروش میرسد. تولیدکنندگان تولید دستکش لاتکس ارزان و دستکش لاتکس پزشکی را محور فعالیت خود قرار دادند.

خرید دستکش لاتکس رنگی ارزان بصورت عمده

خرید دستکش لاتکس رنگی ارزان بصورت عمدهبا توجه به کاربرد دستکش لاتکس، خریداران عزیز میتوانند برای خرید دستکش لاتکس ارزان قیمت بصورت عمده و پخش عمده دستکش لاتکس به مراکز و فروشگاه های مجاز دستکش لاتکس و فروش دستکش جراحی مراجعه نمایند و اگر علاقه مند به صرفه جویی در زمان هستید میتوانید برای خرید عمده این محصول با متخصصان و فروشندگان سایت ما همراه باشید.

تولید ارزان ترین دستکش نیتریل در بازار دستکش پزشکی ایران

تولید ارزان ترین دستکش نیتریل در بازار دستکش پزشکی ایراناشخاصی که به دستکش لاتکس و  پودر آلرژی دارند میتوانند از دستکش نیتریل که از لاستیک مصنوعی ساخته شده استفاده کنند.دستکش نیتریل هیچ گونه پودری ندارد. دستکش نیتریل سه برابر قوی تر از دستکش لاتکس در برابر سوراخ شدگی است اما کمی کشسانی دستکش نیتریل نسبت به لاتکس کمتر است.

فواید استفاده از دستکش های نیتریل چیست؟ و چرا بهترین انتخاب برای کارشناسان و متخصصان سلامت میباشد؟ ۱) بیشتر دستکش های نیتریل درجه پزشکی دارند و بدون لاتکس و پودر هستند. ۲) مقاومت بسیاری دارند و براحتی سوراخ نمیشوند. ۳) دست را در مقابل مواد شیمیایی و حلال های چربی و روغن ها حفظ میدارد. ۴) قابل انعطاف بودن و طراحی نرم    امروزه در ازمایشگاه ها برای کاهش حساسیت به لاتکس دستکش نیتریل را جایگزین کرده اند.

فروش انواع لوازم پزشکی با کیفییت

فروش انواع لوازم پزشکی با کیفییتامروزه با توجه به نیاز جامعه پزشکی و همچنین نیاز مردم به درمان و سلامت دستگاه ها و سیستم های استریلیزاسیون در انواع مختلف تولید میشود این لوازم عبارتند از: تخت بستری بیمار، تخت ژنیکولوژی، دستگاه سونیکید، دستگاه فوتوتراپی و … میتوان برای خرید و فروش انواع لوازم پزشکی با کیفیت به مراکز معتبر و سایت ما مراجعه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

پاسخی بگذارید