آراد برندینگ
خانه / پانسمان / خرید پانسمان هیدروژل | تهیه پانسمان های پلیمری جهت ترمیم زخم

خرید پانسمان هیدروژل | تهیه پانسمان های پلیمری جهت ترمیم زخم

پانسمان های پلیمری نوع جدیدی از پوشش های طبی برای انواع زخم و همچنین جای بخیه در پزشکی می باشند که با داشتن فناوری جدید و حفظ رطوبت در لایه های خود قادر است تا فضایی همچون مایع بین سلولی بدن را پدید آورده و زمینه را برای ترمیم هر چه سریع تر بافت آسیب دیده و همچنین برداشته شدن بافت مرده پوستی روی محل زخم بشود. یکی از انواع پانسمان های پلیمری پانسمان هیدروژل ورقه ای می باشد که این نوع با داشتن ژلی مخصوص کمک به حفظ رظوبت و ترمیم پوستی و حتی رگ زایی مجدد در بافت های آسیب دیده مانند زخم های دیابتی و زخم بستر می شود . در این متن ما به بررسی انواع هیدروژل و همچنین خرید پانسمان هیدروژل می پردازیم.

خرید پانسمان هیدروژل | تهیه پانسمان های پلیمری جهت ترمیم زخم

لیست قیمت پانسمان هیدروژل طبادرم

لیست قیمت پانسمان هیدروژل طبادرم شرکت طبا زیست پلیمر ( یا به اختصار  شرکت طبادرم ) شرکتی پیشرو در زمینه تولید پانسمان های نوین با فناوری های جدید همانند پوست انسان مشغول به کار است که با سری محصولات جدید  با نام تجاری treeta  دریچه ای تازه به این زمینه باز کرده است . 

هم اکنون این شرکت چندین محصول در زمینه هیدروژل در دست تولید دارد که مشخصات و قیمت آن به شرح زیر می باشد :

  • پانسمان هیدروژل طبادرم  – قیمت : ۸۲ هزار تومان
  • پانسمان ماتریکس کلاژن طبادرم – قیمت : ۸۷ هزار تومان
  • پودر کلاژن ترمیم زخم طباگرن – قیمت : ۱۶۰ هزار تومان

سایر تولیدات شرکت های دیگر به شرح زیر می باشد :

  • پانسمان هیدروژل اپی مکس – قیمت : فعلا در بازار موجود نیست
  • پانسمان هیدروژل سوختگی برن تک کیک ژل – قیمت : بسته به سایز متفاوت است – سایز ۲۰*۲۰ : ۴۱ هزار تومان

سفارش پانسمان های هیدروژل برای زخم

سفارش پانسمان های هیدروژل برای زخم برای سفارش اینترنتی انواع پانسمان های پلیمری و هیدروژل با کیفیتی در خور توجه و هماهنگ با استاندارد های سازمان بهداشت و سلامت می توان به وب سایت ما مراجعه کرده و با توجه به نیاز خود به سفارش کالا بپردازید . امروزه با توجه به متعدد بودن شرکت ها و برند های تولیدی ایرانی و خارجی دست خریداران برای انتخاب بهترین محصول باز است و با خیالی آسوده می توان نیاز بیماران عزیز را در کمترین زمان و بهترین قیمت ممکن برآورده ساخت .

تولید زخم پوش های تجاری مدرن

تولید زخم پوش های تجاری مدرن  هیدروژل ها ساختار های سه بعدی می باشند که قادر به جذب میزان زیادی آب بدون حل شدن در  آن می باشند که این ویژگی مهم این امکان را به دانشمندان نخبه کشورمان داد تا به تولید هیدروژل های سنتزی یا طبیعی برای مقاصد درمانی بپردازند. این پانسمان های نوین با فراهم ساختن محیطی هم چون شرایط داخل بدن زمینه را برای رشد سلول های فیبروبلاست و ترمیم کننده پوست فراهم ساخته و ترمیم را در مدت کوتاه تری امکان پذیر می سازند . 

امروزه سوالی برای مصرف کنندگان پانسمان به وجود آمده که پانسمان نقره چیست ؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که شرکت های طبی بعد از تهیه هیدروژل برای پانسمان با اضافه کردن یون نقره به آن موجب خاصیت باکتری زدایی محصول می شوند در نتیجه با بکار بردن این نوع از پانسمان ها مقدار باکتری های سطح زخم به سرعت دچار کاهش می شود.

فروشنده پانسمان هیدروژل کلاژن در بازار

فروشنده پانسمان هیدروژل کلاژن در بازارامروزه برای خرید پانسمان های هیدروژل از راه های مختلفی می توان وارد شد که یکی از آن ها مراجعه به وب سایت های ارایه کننده این محصولات همانند وبسایت ما می باشد، از راه های دیگر نیز مراجعه به داروخانه های سطح شهر و فروشگاه های لوازم پزشکی است که به  مراتب دردسر های بیشتری در مقابل روش های اینترنتی دارد. هم چنین برای رفاه حال پزشکان عزیز و درمانگاه ها که نیاز عمده ای به این محصولات دارند می توان با در ارتباط بودن با بخش مشتریان سایت و گرفتن مشاوره به خرید عمده مواد مورد نیاز خود و انتخاب برند معتبر با  توجه شرایط موجود  اقدام کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع کننده بهترین پانسمان زخم عمده در اصفهان

اشخاص ممکن است به دلایلی پوست آن ها زخم و یا دچار جراحتی شوند، که اگر به موقع پانسمان نشود ممکن است زخم ایجاد شده عفونت کند و عواقبی را به همراه داشته باشد. بی

پاسخی بگذارید