آراد برندینگ
خانه / سرنگ / سرنگ انسولین حلما | عرضه انواع محصولات تزریق برند حلما طب

سرنگ انسولین حلما | عرضه انواع محصولات تزریق برند حلما طب

انسولین نوعی درمان برای بیماران مبتلا به قند می باشد که باعث تنظیم قند خون در بدن فرد بیمار میشود این ماده به صورت مایع در اختیار بیماران مبتلا به افزایش قند قرار گرفته شده و روش تزریق آن از طریق سرنگ می باشد . بدن فرد بیمار مبتلا به قند حساسیت و ضعف بسیاری پیدا کرده و با هر گونه ضربه ای دچار اسیب بافتی میشود. اگر بدن این افراد را نگاه کنید کبودی هایی در قسمت های مختلف بدن مشاهده میکنید این افراد برای تزریق انسولین نیاز به سرنگ های هر چه نازکتر و بدون درد دارند بين سرنگ هايي كه در بازار وجود دارد يكي از ظريف ترين ان ها سرنگ انسولين است كه براي تزريق به زير پوست بسيار مناسب مي باشد . سرنگ انسولین حلما يكي از برند هايي است كه در اين زمينه توانسته سرنگ هاي بسيار ظريف خود را از بهترين مواد اوليه تهيه و در اختيار مصرف كنندگان قرار بدهد . سرنگ انسولین حلما يكي از بهترین برند ها در بازار ایران است كه دليل ان هم باریک بودن سوزن آن مي باشد. سرنگ ها به طور کلی انواع متفاوتی دارد که این تفاوت به دلیل تغییر واحد های سرنگ می باشد. سرنگ های موجود در بازار شامل ۱۰۰واحدی و ۵۰واحدی و  10واحدی هستند. که باز هم این سرنگ ها به دو دسته ی یکپارچه که مدل های جدید بازار میباشد و نیدل یا نوک سوزن قابلیت جدا شدن از سرنگ را ندارد و سرنگ انسولین سرجدا که قسمت نیدل از سرنگ جدا می شود که بهترین آن سرنگ انسولین سرسوزن جدا ۱۰واحدی حلماطب می باشد. همینطور سرنگ ها بر اساس ضخامت نیدل هم طبقه بندی می شوند که سرنگ انسولین بدون درد عمدتاً دارای نیدل های بسیار نازکی هستند.

سرنگ  انسولین حلما | عرضه انواع محصولات تزریق برند حلما طب

لیست قیمت سرنگ انسولین ۱سی سی حلما

لیست قیمت سرنگ انسولین 1سی سی حلماسرنگ ها به طور کلی انواع متفاوتی دارد که این تفاوت به دلیل تغییر واحد های سرنگ می باشد. سرنگ های موجود در بازار شامل ۱۰۰واحدی و ۵۰واحدی و  10واحدی هستند.

که باز هم این سرنگ ها به دو دسته ی یکپارچه که مدل های جدید بازار میباشد و نیدل یا نوک سوزن قابلیت جدا شدن از سرنگ را ندارد و سرنگ انسولین سرجدا که قسمت نیدل از سر جدا میشود که بهترین آن توسط شرکت حلما طب تعبیه شده که سرنگ انسولین لوئرلاک حلما طب نام گرفته است

قیمت این سرنگ ها به شرح زیر می باشد:

  • سرنگ انسولین حلما G29 ، بین ۵۰۰ الی ۱۴۰۰ تومان
  • قیمت سرنگ انسولین بی دی ، بین ۶۵۰ الی ۷۵۰ تومان 
  • سرنگ انسولین لوئرلاک حلما طب، بین ۷۰۰ الی ۱۴۰۰تومان

میباشد.

فروش سرنگ انسولین حلما طب در انواع مختلف

فروش سرنگ انسولین حلما طب در انواع مختلفدر خرید سرنگ انسولین باید دقت و توجه ی بسیاری را بخرج داد زیرا بیمار باید درد کمتری را متحمل شود و همینطور تمامی انسولین وارد بدن فرد شود زیرا در زنان باردار و کودکان دیابتی که واحد انسولین کمتری را مصرف میکنند اگر یک یا دو واحد هم به واسطه ی سرنگ نا مناسب کمتر تزریق شود خطرناک خواهد بود. حلما طب یکی از بهترین برند ها برای خرید سرنگهای انسولین می باشد. حلما طب دارای تمامی انواع سرنگ ها از جمله سرنگ انسولین حلماG29 میباشد که برای تزریق به بافت های زیر پوست تعبیه شده. فروش سرنگ انسولین حلما طب در انواع مختلف در تمامی داروخانه ها قابل مشاهده است. همچنین این محصولات را می توان از طریق سایت رسمی حلماطب خریداری نمود.

خرید عمده سرنگ انسولین ایرانی در تهران

خرید عمده سرنگ انسولین ایرانی در تهرانشرکت ها و کارخانه جات بسیاری در تهران از جمله حلما طب و شرکت رابو و … علاوه بر تجهیزات آزمایشگاهی، جراحی و اورژانسی در فروش عمده ی سرنگ انسولین هم نقش دارند که میتوان به صورت حضوری و غیر حضوری (اینترنتی) به صورت عمده خریداری کرد. با وجود کارخانه های پر افتخاری از جمله کارخانه های نامبرده دیگر نیازی به واردات این محصول از کشور های دیگر نیست حتی سرنگ های حلما طب به کشور های دیگر هم صادر میشود.

صادرات سرنگ انسولین حلما به عراق

صادرات سرنگ انسولین حلما به عراقسرنگ انسولین حلما طب به دلیل کیفیت و قیمت مطلوب به صورت عمده و حجم بالا به کشور هایی از جمله عراق و سوریه و افغانستان صادر میشود . در حال حاظر تفاوت قیمت خرده فروشی با فروش عمده ی سرنگ های حلما حدود ۲۰۰ تومان میباشد. البته شایان ذکر است که این تفاوت قیمت که در بالا ذکر شد در مدلهای مختلف متفاوت است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش سرنگ آوا | برترین تولیدکنندگان لوازم پزشکی در ایران

سوزن و سرنگ از اقلام پر مصرف است که فروش سرنگ آوا یه صورت عمده صورت می گیرد. حال سوالی که پیش می آید این است که سرنگ لوئرلاک چیست؟سرنگ لوئرلاک آوا سوزن تزریق با

پاسخی بگذارید