آراد برندینگ
خانه / دستکش جراحی / فروش دستکش جراحی | توزیع لوازم یکبار مصرف پزشکی با بهترین قیمت

فروش دستکش جراحی | توزیع لوازم یکبار مصرف پزشکی با بهترین قیمت

دستکش های یکبار مصرف جراحی را از جنس های مختلفی تولید می کنند. هر کدام از این جنس ها کارایی و موارد مصرف خود را در شرایط ویژه دارا می باشند. دستکش های جراحی را هم در داخل کشور تولید می کنند و هم این که برخی از شرکت های تجاری، آن را از کشورهای گوناگونی وارد می نمایند. 

عموماً دستکش جراحی را از جنس وینیل، لاتکس، نیتریل تهیه می کنند که استریل شده می باشند. شرکت های تولیدی در داخل کشور می کوشند تا با استفاده از بهترین جنس ها، مرغوب ترین نوع دستکش را تهیه کنند. بهرحال دستکش جراحی، بسیار حساس می باشند و باید ضد ویروس و هرگونه باکتری ای باشند. 

فروش دستکش جراحی در انواع گوناگونی انجام می شود و در بازار توزیع لوازم یکبار مصرف پزشکی با بهترین قیمت می توان آن را به دست آورد و مورد استفاده قرار داد. 

فروش دستکش جراحی | توزیع لوازم یکبار مصرف پزشکی با بهترین قیمت

لیست قیمت دستکش استریل جراحی

لیست قیمت دستکش استریل جراحی لیست قیمت دستکش استریل جراحی را می شود از فروشگاه های گوناگونی که در کار فروش انواع لوازم بهداشتی هستند تهیه کرد. در کنار این می توانید به راحتی به داروخانه ها مراجعه نمود و قیمت های روز را جویا شوید. 

قیمت دستکش جراحی بستگی به نوع تولید و برند آن دارد. در این جا به چند نمونه از قیمت های روز اشاره می نماییم که ساخته برندهای گوناگونی هستند: 

  • دستکش جراحی مدیسمارت در بسته بندی ۵۰ عددی با قیمت: ۱۸۹۰۰۰ تومان 
  • دستکش لاتکس بدون پودر در بسته بندی ۱۰۰ عددی با قیمت: ۳۴۹۰۰ تومان 
  • دستکش یکبار مصرف وینیل در بسته بندی ۱۰۰ عددی و قیمت: ۲۸۴۰۰ تومان 
  • دستکش یکبار مصرف بدون پودر نیتریل در بسته بندی ۱۰۰ عددی و قیمت: ۴۲۰۰۰ تومان 

نمایندگی فروش دستکش جراحی دندانپزشکی

نمایندگی فروش دستکش جراحی دندانپزشکیشرکت هایی مختلفی که در کار تولید و واردات انواع دستکش های جراحی دندانپزشکی می باشند، برای فروش بیشتر و بهتر، در شهرهای مختلفی اقدام به ایجاد نمایندگی هایی می کنند. این نمایندگی ها را می شود از مراکز خرید و فروش انواع تجهیزات پزشکی پیدا کرد. آنان در کارهای گوناگونی از جمله عرضه عمده و جزئی، پذیرش سفارش مشتریان، ارائه خدمات گوناگون، بازاریابی و پخش و توزیع محصولات و کالاهای شرکت ها می باشند. 

پخش عمده دستکش جراحی از سوی آنان صورت می گیرد. از این نمایندگی ها می توان بهترین نمونه دستکش جراحی استریل ۷٫۵ پودر دار را خریداری کرد. خرید دستکش جراحی مرغوب از آنان امکان پذیر می باشد. برخی از این شعبه های فروش دستکش جراحی مکستر را هم ارائه می دهند. 

واردات دستکش استریل جراحی کم پودر مالزی

واردات دستکش استریل جراحی کم پودر مالزی شرکت های تولیدی گوناگونی هستند که در کار واردات دستکش استریل جراحی کم پودر از کشور مالزی می باشند. در بیشتر فروشگاه های کشورمان، برندهای تولیدی های کشور مالزی عرضه می شود. قیمت مناسب و همچنین کارکرد خوب آن باعث شده تا بسیاری از مراکز درمانی از این نوع دستکش ها استفاده کنند. 

شرکت های تجاری سعی می کنند تا از بهترین برندها واردات را انجام دهند. کالا وارداتی آن ها را می شود از هر داروخانه و یا فروشگاه های خرید و فروش لوازم یکبار مصرف بهداشتی تهیه کرد و با خیال راحت مورد استفاده قرار داد. دستکش های کم پودر از جمله پرکاربردترین ها به شمار می روند. 

پخش انواع دستکش جراحی ضد ویروس

پخش انواع دستکش جراحی ضد ویروسپخش انوع دستکش جراحی آنتی ویروس از سوی شرکت های تولیدی، وارداتی، دفاتر فروش، وبسایت های معتبر اینترنتی و فروشگاه های داخلی شهر انجام می شود. می توایند به سادگی به یکی از این پخش کننده ها مراجعه کرده و مرغوب ترین نوع دستکش جراحی ضد ویروس را بخرید و در اتاق عمل به کار ببرید. 

این دستکش ها را نمونه ایرانی و خارجی دارند. البته عموماً بیشتر این مراکز درمانی و بخش خرید آنان است که اقدام به تهیه دستکش های ضد ویروس می کنند. این بخش به صورت عمده لوازمی همچون دستکش را از بازار تهیه می نمایند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی دستکش جراحی | سفارش آسان انواع تجهیزات پزشکی

اگر شما هم تا کنون قصد خرید انوان دستکش جراحی را داشته اید ، حتما با سوالاتی همچون : آیا خرید اینترنتی دستکش جراحی ممکن است؟کدام فروشگاه برای خرید دستکش معاینه

پاسخی بگذارید