آراد برندینگ
خانه / سرنگ / فروش سرنگ آوا | برترین تولیدکنندگان لوازم پزشکی در ایران

فروش سرنگ آوا | برترین تولیدکنندگان لوازم پزشکی در ایران

سوزن و سرنگ از اقلام پر مصرف است که فروش سرنگ آوا یه صورت عمده صورت می گیرد. حال سوالی که پیش می آید این است که سرنگ لوئرلاک چیست؟

سرنگ لوئرلاک آوا سوزن تزریق با چرخش درون بخش مارپیچی سرنگ روی سرنگ قرار گرفته و در شیار مارپیچی آن قفل می شود از ویزگی های منحصر به فرد این سرنگ جدا نشدن سر سوزن از سرنگ در فرآیند تزریق و هم چنین عدم نشت دارو است .

فروش سرنگ آوا | برترین تولیدکنندگان لوازم پزشکی در ایران

مراکز خرید و فروش مدل های متنوع سرنگ

مراکز خرید و فروش مدل های متنوع سرنگ یکی از مراکز خرید و فروش مدل های متنوع سرنگ، سرنگ مینا است که دارای دو دهه فعالیت مداوم می باشد که دارای سرمایه ۶۰ میلیاردی است ۱۰۰ میلین عدد سرنگ ۲٫۵،۵،۲۰،۵۰ سی سی تولید دارد.و دارای تجهیزات پزشکی درماشین آلات بسته بندی، استریل تجهیزات پزشکی .مراکز دیگری هم هستند که در این زمینه فعال هستند که براساس شهر خود شما را برای خرید راهنما می کنیم اگر در شهر یزد باشید سرنگ میبد یزد موجود است و اگر در مرودشت یا شیراز و یا در جنوب کشور واقع باشید سرنگ سازی را به شما معرفی می کنیم و دارای لیست قیمت سرنگ مینا، سرنگ سازی و سرنگ میبد یزد را دارا هستیم.

کارخانه تولید انواع سرنگ برند آوا

کارخانه تولید انواع سرنگ برند آوا کارخانه تولیدی انواع سرنگ برند آوا در سال ۱۳۷۵ آغاز به فعالیت کرد دو دهه تلاش برای خوب ماندن و بهتر شدن بوده است که برخوردار شدن از دانش فنی، فن آوری های به روز و دارای نیروی متخصص و کارآمد برای آوا پزشک همراه است که نتیجه آن علاوه بر مصرف داخلی صادرات به اروپا و آسیا هم موجود است.

گروه آوا پزشک دارای تجهیزات پزشکی است که در زمینه های فروش تجهیزات دندانپزشکی، چشم پزشکی، دیابت، تزریق، آزمایشگاهی، دامپزشکی ،آنژیو، گوارشی فعال می باشد.

یکی از مراکز خرید و فروش گروه آواپزشک خرید از سایت ما است که مشاور و کارشناس ما از صفر تا صد کار خرید شما را پیگیری خواهد کرد.

برترین تولیدکنندگان سرنگ در تهران

برترین تولیدکنندگان سرنگ در تهران شرکت تولیدی- صنعتی آوا یکی از برترین تولیدکنندگان سرنگ در تهران می باشد که در زمینه تجهیزات پزشکی،دندان پزشکی، دامپزشکی فعالیت دارد و دارای سابقه کاری بالایی است . تولید درجه یک زمینه را برای صادرات بیشتر فراهم کرده است تا خریداران بتوانند به راحتی محصولی در کیفیت جهانی خریداری کنند. سرنگ ایرانی برای تزریق مواد مختلف به بدن استفاده می شود و دارای اندازه های بسیار متنوعی می باشد که هر اندازه برای تزریق یک محلول خاص در نظر گرفته شده است.

فروشنده عمده سرنگ آوا در کشور

فروشنده عمده سرنگ  آوا در کشور شاید تجربه تزریق دردناک داشته باشید که این درد را به کسی که تزریق را انجام داده نسبت دادین در صورتی که نقش سرنگ استاندارد هم بسیار موثر است موارد زیر ذکر شده است:

از حجم مناسب سرنگ برای تزریق استفاده کنیم،

سرنگی را که انتخاب می کنید براساس میزان دارو و یا کاری که قرار است انجام شود انتخاب کنید برای نمونه از سرنگ ۱۰ سی سی آوا مناسب برای تزریق عضلانی نیست از این سرنگ بیشتر برای تزریق وریدی و شستشو استفاده می کنند در تزریقات عضلانی از ماکزیمم سرنگ ۵ سی سی استفاده می شود

از جنسی که در انتخاب سرنگ استفاده می کنید دقت کنید. جنس سوزن و سورنگی که در تزریق استفاده می کنید بسیار موثر است که اگر جنسش سیلیکون نباشد شخص را دچار عوارض کبدی می کند. سر سوزن (نیدل)تیز باشد: یک نیدل بی کیفیت و کند می تواند تزریق شما را دردناک کند.

اندازه لبه محافظ پیستون در سرنگ مهم است:

لبه محافظ پیستون به اندازه کافی باید بزرگ باشد تا در هنگام تزریق سرنگ حرکت نکرده تزریق کننده بتواتد فشار وارده را در هنگام انجام کنترل کند.با توجه به استاندارهای بیان شده برترین تولیدکنندگان سرنگ در تهران آوا است که قیمت سرنگ ۱۰ سی سی تا سرنگ ۵ میل را می توانید از فروشنده عمده سرنگ آوا در کشور که به صورت آنلاین فعالیت دارد سایت ما می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرنگ انسولین آوا | فروش محصولات آوا ساخته شده بر اساس استانداردهای بین المللی

سرنگ ها نقشی حیاتی را دارا می باشند، چرا که بسیاری از تزریقات مهم به کمک این سرنگ ها انجام می شود و بنا براین به بهبود و یا کنترل روند بیماری کمک شایانی می گردد

پاسخی بگذارید