آراد برندینگ
خانه / سرنگ / قیمت سرنگ آوا | فروش تجهیزات پزشکی ایرانی به عنوان یک برند بین المللی

قیمت سرنگ آوا | فروش تجهیزات پزشکی ایرانی به عنوان یک برند بین المللی

سرنگ پزشکی از ملزومات اساسی مورد نیاز هر درمانگاه به دلیل روش های معمول تزریق محلول های دارویی به بدن بیمار می باشد که انواع سرنگ ها در تولیدات موجود می باشد مانند سرنگ لوئر اسلیپ. سرنگ لوئر اسلیپ چیست؟ از ویژگی های آن حدا نشدن سر سوزن از سرنگ می باشد. به دلیل رعایت مسایل مهم در زمینه تولید و بسته بندی این محصول حیاتی باید در انتخاب کالای مورد نظر خود توجه و اطمینان کامل داشت . شرکت آوا سرنگ یکی از معتبر ترین ها در حوزه تولید انواع سرنگ با مصارف مختلف پزشکی می باشد و با خط تولید مجهز و استاندارد خود اقدام به تولید سرنگ های متفاوت و کاملا استریلیزه می کند . هم اکنون قیمت سرنگ آوا در بازار بسته به نوع آن متفاوت بوده که در ادامه به تفصیل اشاره می کنیم .  

قیمت سرنگ آوا | فروش تجهیزات پزشکی ایرانی به عنوان یک برند بین المللی

لیست قیمت سرنگ لوئرلاک (آوا)

لیست قیمت سرنگ لوئرلاک (آوا)شرکت آوا پزشک پیشرو در زمینه تولید نوع جدیدی از سرنگ های تزریق با نام تجاری لوئرلاک بوده، در سرنگ آوا پزشک به دلیل روش جدید قرار کرفتن سرنگ قیمت ها بیشتر می باشد که به دلیل مصرف خوب و درجه یک مواد به کار رفته در آن می باشد و از انواع  سایز برخوردار است که قیمت های هر سایز برای خرید و فروش عمده و خورده متفاوت می باشد سرنگ ۳سی سی ،سرنگ ۵سی سی ،سرنگ ۱۰سی سی ،سرنگ ۲۰ سی سی  می باشد. که هر کدام بنا بر بسته بندی و شرکت تولید کننده و نوع مواد استفاده شده آن به قیمت های متفاوتی در بازار عرضه می شوند که قیمت سرنگ سها به دلیل دارا رودن طرح های جدید سرنگ در بازار بیشتر از بقیه می باشد. 

فروش عمده سرنگ انسولین یکپارچه آوا

فروش عمده سرنگ انسولین یکپارچه آوادر بازار امروز تجهیزات پزشکی شرکت های متعددی به خرید و فروش عمده و خرده لوازم پزشکی از جمله فروش انواع سرنگ انسولین می پردازند .شرکت آوا پزشک در راستای فروش سرنگ انسولین اقدام به تولید مدل جدیدی از سرنگ های انسولین با طراحی یکپارچه کرده است که مزیت این نسبت به انواع قدیمی تر، بیشتر می باشد و مورد استفاده بیشتر می باشد و فروش عمده آن بیشتر است . همچنین این سرنگ های جدید دارای دوز های متفاوت ۰٫۵ و ۱٫۰ سی سی می باشد و لنز بزرگنمایی نیز برای رفاه حال بیماران بر روی بدنه سرنگ ها قرار گرفته که خوانش عدد ها را برای افراد مسن راحت می سازد.هم اکنون فروش سرنگ انسولین در سایت ها و نمایندگی ها و فروش محصولات پزشکی صورت میگیرد. که قیمت این نوع از سرنگ های یکپارچه به عمده بودن و خرده بودن خرید و فروش محصول و حجم آن و تولید کننده مرتبط می باشد. 

پخش کننده سرنگ آوا در اهواز

پخش کننده سرنگ آوا در اهوازشرکت آوا پزشک دارای بازار پخش گسترده در سراسر کشور می باشد که این مهم با وجود نمایندگان تخصصی در این حوزه محقق شده است. پخش کننده های محصولات آوا در استان خوزستان عموما در شهر اهواز قرار دارند که هر کدام با توجه به زمینه کاری خود به عرضه محصولات مرتبط می پردازند. 

شرکت پخش در اهواز اصلی ترین مرکز پخش انواع محصولات آوا از جمله : انواع سرنگ خونگیری ، سرنگ لوئرلاک ، سرنگ لوئر اسلیپ ، سرنگ انسولین ، سرنگ های مرتبط با آنژیو گرافی و …. می باشد.

خریدار انواع سرنگ های ایرانی در تهران

خریدار انواع سرنگ های ایرانی در تهراندر بازار تجهیزات و وسایل پزشکی تنوع زیادی از سرنگ و سرسوزن های مختلف وجود دارد که شامل : سرنگ های تزریق، سرنگ های دندانپزشکی، سرنگ های آنژیوگرافی، سرنگ های آندوسکوپی، سرنگ های لوئر اسلیپ و … می باشد . که هر کدام نسبت به کارآیی خریداران متفاوتی را به خود اختصاص داده. است . برای خرید انواع سرنگ با برند های معتبر می توانید به نمایندگی های متنوع فروش شرکت ها مانند نمایندگی های شرکت آوا پزشک در نقاط مختلف تهران مراجعه کنید و یا حتی از لوازم فروش پزشکی های معتبر آنلاین خرید کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش سرنگ آوا | برترین تولیدکنندگان لوازم پزشکی در ایران

سوزن و سرنگ از اقلام پر مصرف است که فروش سرنگ آوا یه صورت عمده صورت می گیرد. حال سوالی که پیش می آید این است که سرنگ لوئرلاک چیست؟سرنگ لوئرلاک آوا سوزن تزریق با

پاسخی بگذارید