آراد برندینگ
خانه / سرنگ / قیمت سرنگ انسولین آوا | فروش محصولات آوا ساخته شده بر اساس استانداردهای بین المللی

قیمت سرنگ انسولین آوا | فروش محصولات آوا ساخته شده بر اساس استانداردهای بین المللی

سرنگ ها نقشی حیاتی را دارا می باشند، چرا که بسیاری از تزریقات مهم به کمک این سرنگ ها انجام می شود و بنا براین به بهبود و یا کنترل روند بیماری کمک شایانی می گردد.
اما سرنگ ها که به منظور انجام تزریقات مورد نیاز در بدن مورد استفاده قرار می گیرند، از نمونه های مختلفی تشکیل یافته که سرنگ انسولین یکی از آن ها می باشد. این سرنگ به منظور تزریق انسولین در بدن بیمارات مبتلا به قند یا دیابت مورد استفاده قرار گرفته و در انواعی از مدل ها و یا برند ها در بازار فروش دیده می شود.

یکی از سرنگ هایی که با برندی داخلی به بازار عرضه گشته، سرنگ انسولین آوا می باشد. سرنگ آوا ساخته شده بر اساس استاندارد های بین المللی بوده و جزء بهترین و مطمئن ترین سرنگ ها جهت انجاک تزریقات انسولین به شمار می رود.

در هر حال اگر قصد خرید این سرنگ ها در مقادیر بالا را درخواست دارید، می توانید به نمایندگی های فروش محصولات آوا مراجعه کرده و قیمت سرنگ انسولین آوا را نیز استعلام نمایید. مطمئن باشید که نمایندگی های فروش بهترین و اصلی ترین جنس با بهترین قیمت ممکن را به شما  عرضه می دارند.

قیمت سرنگ انسولین آوا | فروش محصولات آوا ساخته شده بر اساس استانداردهای بین المللی

لیست قیمت سرنگ انسولین «آوا»

لیست قیمت سرنگ انسولین «آوا»سرنگ انسولین آوا را بدون شک می توان جزء بهترین سرنگ هایی دانست که دارای برندی داخلی می باشند.
متخصصان کشورمان که در عرصه تولید دارو و تجهیزات پزشکی می کوشند، از ارائه هیچ تلاشی در زمینه تولید مذایقه نکرده و همواره محصولاتی استاندارد و مطابق با محصولات برتر دنیا را به بازار عرضه ساخته اند.

سرنگ آوا نیز توسط متخصصین توانمند داخلی و با گذر از مراحل تولید پیشرفته، به وجود آمده و حالا توسط بسیاری از خریداران و مراکز درمانی و بیمارستان ها مورد درخواست برای خرید قرار می گیرد. اگر شما نیز قصد اطلاع از قیمت سرنگ انسولین آوا را برای خرید دارید، فروشندگان حاضر در اینجا به شما کمک خواهند کرد.

نمایندگی فروش سرنگ انسولین یکپارچه آوا

نمایندگی فروش سرنگ انسولین یکپارچه آواسرنگ انسولین یکپارچه آوا تدبیر جدیدی است از سوی تولید کنندگان دانای کشورمان که بر این اساس می توان گفت جزء بهترین نوع سرنگ انسولین در بین کل سرنگ های دیگر به شمار می رود.
با تهیه سرنگ انسولین یکپارچه آوا از نمایندگی های فروش می توانید محصولی اصل و مطمئن را دریافت کرده و با قیمت خرید مستقیم آن را تهیه نمایید.
ضمن این که سرنگی با این مشخصات نصیبتان خواهد شد:

  • در این سرنگ، هیچ دارویی در آن باقی نمانده و هدر نمی رود.
  • برخوردار از پوشش سیلیکونی می باشد که در کاهش درد و سوزش تاثیرگذار است.
  • میزان دقیق داروی تزریقی در سرنگ را کنترل می کند.
  • برخوردار از یک عدد لنز بزرگنمایی می باشد.
  • سوزن این سرنگ از بهترین جنس یعنی استیل می باشد که ضد زنگ است.
  • دارای انقضایی به مدت ۵ سال می باشد.

فروش سرنگ انسولین بصورت عمده در اصفهان

فروش سرنگ انسولین بصورت عمده در اصفهانانواع سرنگ اعم از سرنگ انسولین در مراکز فروش اصفهان مشاهده می شوند. اصفهان در زمینه تولید و فروش سرنگ هایی متعدد پزشکی فعال بوده و بدین ترتیب از عرضه کنندگان اصلی این محصولات نیز به شمار می رود.
برای این که بتوانید از خدمات فروش عرضه شده در مراکز اصفهان که به فروش عمده سرنگ و دیگر تجهیزات می پردازند بهره مند شوید، حتماٌ نیازی به مراجعات حضوری نیست. بلکه از این مرکز می توانید تمامی محصولات ارائه شده از اصفهان را دریافت کرده و انواعی از این سرنگ های انسولین را به لیست خرید خود اضافه نمایید:

  • سرنگ آوا
  • سرنگ سها

گفتنی است که این سرنگ ها از بهترین سرنگ های موجود در بازار بوده که در مدل هایی همچون سرنگ انسولین سر جدا به فروش می رسند.
برای این که بتوانید این نمونه ها را تهیه کرده و از قیمت این محصولات نیز مطلع شوید، می توانید از کارشناسان فروش این مجموعه کمک بگیرید:

  • قیمت سرنگ انسولین بی دی
  • قیمت سرنگ معمولی

صادرات سرنگ انسولین آوا

صادرات سرنگ انسولین آوافروش سرنگ انسولین در برند هایی همچون سرنگ آوا؛ علاوه بر این که برای خریداران داخلی کشور صورت می گیرد، بلکه توسط صادرات نیز به مشتریان خارجی انجام گرفته و از همین فروش در ابعادی جهانی را برای فروشندگان به وجود می آورد.

لازم است بدانید که سرنگ های تماماٌ استاندارد و درجه یک آوا، با برخورداری از تمامی مشخصه های مثبت توانسته اند به آوازه ای جهانی دست یافته و بدین ترتیب عنوان محصول صادراتی را از آن خود نمایند که این یک افتخار بزرگ برای کشور و تولید کنندگان این محصول محسوب می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش سرنگ آوا | برترین تولیدکنندگان لوازم پزشکی در ایران

سوزن و سرنگ از اقلام پر مصرف است که فروش سرنگ آوا یه صورت عمده صورت می گیرد. حال سوالی که پیش می آید این است که سرنگ لوئرلاک چیست؟سرنگ لوئرلاک آوا سوزن تزریق با

پاسخی بگذارید