آراد برندینگ
خانه / سرنگ / قیمت سرنگ انسولین | ارائه لوازم تزریق کم هزینه برای دیابتی ها

قیمت سرنگ انسولین | ارائه لوازم تزریق کم هزینه برای دیابتی ها

سرنگ انسولین برای کسانی که از بیماری دیابت رنج می برند، نام آشنایی است. در بازار انواع مختلفی از این سرنگ وجود دارد هر بیماری به نسبت نیازی که دارد، آن را تهیه می کند. شرکت های مختلفی که در این عرصه فعالیت می کنند، می کوشند تا بهترین نوع سرنگ انسولین را به بازار عرضه کنند. ارائه لوازم تزریق کم هزینه برای دیابتی ها در شهرهای مختلف از سوی مراکز درمانی و فروشگاه های گوناگونی انجام می شود. 

تولیدکنندگان با در نظر داشت فاکتورهای مختلفی به ویژه کیفیت و هزینه تمام شد، قیمت سرنگ انسولین را اعلام می نمایند. در پهلوی تولیدی ها، شرکت های بازرگانی ای نیز وجود دارند که این مدل از سرنگ را وارد کشور کرده و از راه های مختلفی به فروش می رسانند. در بازا تنوع زیادی از برندهای سرنگ وجود دارد. خرید سرنگ انسولین ارزان از داروخانه ها امکان پیذیر می باشد. 

قیمت سرنگ انسولین | ارائه لوازم تزریق کم هزینه برای دیابتی ها

لیست قیمت انواع سرنگ انسولین در بازار

لیست قیمت انواع سرنگ انسولین در بازارلیست قیمت انواع سرنگ انسولین در بازار را می توان از مراکز خرید و فروش لوازم پزشکی به دست آورد. اگر سری به این مراکز بزنید، با تنوع برند و کیفیت انواع سرنگ ها مواجه خواهید شد. در این بازارها سرنگ انسولین «سها» به نرخ های متفاوتی عرضه می شود. برای کسانی که تزریق انسولین را مرتب انجام می دهند، قیمت بسیار مهم می باشد. با همه این ها می شود در این جا به چند نمونه از سرنگ انسولین اشاره کرد: 

 • قیمت سرنگ انسولین BD در بسته بندی ۱۰۰ عددی: ۸۰۰۰۰ تومان 
 • قیمت سرنگ انسولین سها: ۷۸۰۰ تومان 
 • قیمت سرنگ انسولین ۵۰ واحدی: ۷۰۰۰۰ تومان 
 • سرنگ انسولین بی دی پیچی با قیمت: ۶۵۰۰ تومان 
 • سرنگ انسولین ۱۰۰ واحدی با قیمت: ۷۷۸۰۰ تومان 

پخش کننده ارزان ترین سرنگ انسولین پیک ۵۰ واحدی در تهران

پخش کننده ارزان ترین سرنگ انسولین پیک 50 واحدی در تهرانپخش کننده ارزان ترین سرنگ اسنولین پیک ۵۰ واحدی در تهران را می شود از طریق مراجعه به مراکز خرید و فروش این نوع از محصول پیدا کرد. 

این پخش کننده ها عموماً در کار فروش عمده و جزئی می باشند و بیشتر فروشگاه هایی هستند که در زمینه فروش انواع مختلفی از ابزار و وسایل پزشکی فعالیت می کنند. آنان را می توان به آسانی از راه های مختلفی به ویژه وبسایت های اینترنتی و یا جستجو در بازارها پیدا کرد. 

این پخش کننده های سرنگ انسولین ارزان، بیشتر نمایندگی ها می باشند. آنان محصولات کارخانه را به قیمت های مناسبی در دسترس مشتریان قرار می دهند. از این پخش کننده ها می توان به قیمت تمام شد کارخانه هم سرنگ انسولین پیک ۵۰ واحدی را در تهران، خریداری کرد. 

خرید عمده سرنگ انسولین با قیمت عالی

خرید عمده سرنگ انسولین با قیمت عالی برای خرید عمده سرنگ انسولین با قیمت عالی، نیاز است که به از این راه ها اقدام کنید: 

 1. مراجعه به شرکت تولید کننده 
 2. مراجعه به شرکت وارد کننده 
 3. مراجعه به دفاتر فروش 
 4. مراجعه به بازارهای خرید و فروش وسایل پزشکی 

این ها چهار گزینه ای هستند که می شود به راحتی اقدام به خرید عمده سرنگ انسولین در انواع گوناگونی نمود. این مراجع، با قیمت های مناسب و خوب، محصولات و کالای خود را در اختیار خریدار قرار می دهند. این فروشنده های عمده، فروش سرنگ انسولین را در بسته بندی های متفاوتی عرضه می دارند. 

مرکز فروش انواع تجهیزات یکبار مصرف پزشکی

مرکز فروش انواع تجهیزات یکبار مصرف پزشکیدر شهرهای مختلف، مراکزی وجود دارد که در آن انواع تجهیزات یکبار مصرف پزشکی عرضه می شود. از این مراکز می توان: 

 • دستکش یکبار مصرف 
 • لیوان آزمایشگاهی یکبار مصرف 
 • سرنگ 
 • سرسوزن 
 • ماسک 
 • روپوش 
 • و … 

را تهیه کرد. این مراکز انواع گوناگونی از وسایل را عرضه از طریق نمایندگی ها و فروشگاه های گوناگون عرضه می کنند. شعبه های برندهای مختلفی نیز در مراکز خرید و فروش فعال هستند. آنان بهترین و با کیفیت ترین برندها را به فروش می رسانند و در دسترس مشتریان خود قرار می دهند. 

می توانید با مراجعه به این بازارها، مرغوب ترین نوع تجهیزات یکبار مصرف را تهیه کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت سرنگ اتوماتیک | فروش تجهیزات تزریق جهت تسهیل کار دامپزشکان

انواع سرنگ در بازار وجود دارد. از یک بار مصرف گرفته تا اتوماتیک آن. این سرنگ ها هر کدام برای کاری مناسب می باشند. می توان با مراجعه به مراکزی که در آن انواع گون

پاسخی بگذارید