آراد برندینگ
خانه / سرنگ / قیمت سرنگ انسولین| فروش لوازم تزریق با قیمت باور نکردنی

قیمت سرنگ انسولین| فروش لوازم تزریق با قیمت باور نکردنی

برخی از بیماران دیابتی به دلیل کم کاری غده پانکراس نیاز به تزریق انسولین پیدا می کنند . در افراد مبتلا به دیابت نوع یک بدن انسان قادر به تولید انسولین نمی باشد ، در نتیجه شخص بیمار می بایست انسولین مورد نیاز خود را خود را به شکل تزریقات روزانه به بدن برساند . برای تزریقی اسان و بدون درد ، سررنگ تزریقی انسولین بی دی را که پر مصرف ترین سرنگ انسولین دنیا می باشد به شما پیشنهاد می کنیم . در دیابت نوع دو ، انسولین به میزان کم در بدن ترشح می شود و یا بدن نسبت به  عملکرد انسولین از خود مقاومت نشان می دهد . پس از چند سال از گذشت تشخیص دیابت در فرد احتمال تجویز تزریق انسولین وجود دارد . قیمت سرنگ انسولین در داروخانه نسبت به نوع ان متفاوت می باشد . .

قیمت سرنگ انسولین| فروش لوازم تزریق با قیمت باور نکردنی

لیست قیمت انواع سرنگ انسولین در بازار

لیست قیمت انواع سرنگ انسولین در بازارافرادی هم  هستند که به احتمال زیاد نیاز به تزریق انسولین پیدا می کنند و ما به علت ضخامت بسیار کم سرنگ تزریق انسولین بی دی و درد نامحسوس ان استفاده از این سرنگ را به ان ها پیشنهاد می کنیم . سرنگ انسولین انواع مختلفی دارد که هریک از ان ها قیمت های مختلفی دارد .قیمت سرنگ هر چند ساعت بروز می شود و خریداران می توانند با انتخاب نوع برند سرنگ لیست قیمت های ان را مشاهده کنند . قیمت سرنگ انسولین بی دی نیز در سایت های مختلف قابل مشاهده است . سرنگ انسولین بی دی دارای سایزهای مختلف و طول سوزن متفاوت برای افراد چاق و لاغر می باشد . 

فروش سرنگ های انسولین ایرانی و خارجی

فروش سرنگ های انسولین ایرانی و خارجیاستفاده از سرنگ ارزان ترین راه برای تزریق انسولین می باشد و برای افرادی که  ترکیبی از دو نوع انسولین را تزریق می کنند ، مناسب تر است . این سرنگ ها در انواع ایرانی و خارجی وجود دارد . سرنگ های تزریق انسولین در حجم های سی ، پنجاه  و صد واحدی وجود دارد . سرنگ های انسولین در کشور ما هم نوع ایرانی و خارجی ان وجود دارد . فروش سرنگ های انسولین ایرانی و خارجی در داروخانه ها و مراکز مجاز به فروش می رسد . مرسوم ترین انسولین خارجی در جهان و کشور ما انسولین بی دی است . فروش عمده سرنگ نیز در مراکز فروش به عرضه می رسد . قیمت سرنگ معمولی در شهرهای مختلف ایران با اختلاف جزئی به دست مصرف کنندگان می رسد . در حال حاضر تولید گیج سوزن انسولین تا ۳۴ وجود دارد . 

خریدار لوازم مصرفی پزشکی با قیمت مناسب

خریدار لوازم مصرفی پزشکی با قیمت مناسبسرنگ انسولین بی دی در حال حاضر پرمصرف ترین سرنگ انسولین دنیا است . ضخامت بسیار کم سرنگ و درد نامحسوس از ویژگی های این سرنگ است که ان را از دیگر سرنگ ها متمایز می کند .این سرنگ بدون لاتکس بوده و در افراد مستعد به حساسیت هیچ گونه واکنشی نشان نمی دهد . از این سرنگ میت توان در چند مرحله استفاده نمود . در حین استفاده از سرنگ ها باید نکات لازم و ایمینی را رعایت کرد . خریدار لوارم مصرفی پزشکی باید در حین خرید به نکات بهداشتی از جمله تاریخ مصرف سرنگ ها توجه ویژه ای کند.  امروزه به دلیل توجه به خطربیماری هایی که از طریق سرنگ الوده انجام میشود از سرنگ انسولین سر جدا استفاده می کنند تا از بیماری هایی نظیر هپاتبت و ایدز جلوگیری کنند سرنگ انسولین سر سوزن جدا برای جلوگیری از خیلی از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد 

صادرات سرنگ انسولین ایرانی

صادرات سرنگ انسولین ایرانیسرنگ ساد ه ترین و پرمصرف ترین کالای پزشکی است ، کالایی که  درجهان به عنوان یک کالای استراتژیک به ان نگاه می شود . کالایی با بازار بزرگ و همیشگی است . از این رو شرکت های تولید کننده ان نگاه ویژه ای به صادرات این کالا دارند . در ایران نیز صادرات سرنگ انسولین صورت می پذیرد . اغلب کشورها تلاش می کنند که این کالا را خودشان تولید کنند و به کشورهای دیگرصادر کنند .  سرنگ های سها ،یک بارمصرف ،غیر سمی و غیر تب زا بوده و سوزن انها از جنس استیل ضد زنگ میباشد فروش سرنگ انسولین سها و صادرات ان نیز در ایران انجام میپذیرد . در ایران قیمت سرنگ ۵۰ سی سی از ۴۰۰۰ هزارتومان به بالا عرضه می شود البته قیمت صادراتی ان بسیار متفاوت است. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش سرنگ آوا | برترین تولیدکنندگان لوازم پزشکی در ایران

سوزن و سرنگ از اقلام پر مصرف است که فروش سرنگ آوا یه صورت عمده صورت می گیرد. حال سوالی که پیش می آید این است که سرنگ لوئرلاک چیست؟سرنگ لوئرلاک آوا سوزن تزریق با

پاسخی بگذارید