آراد برندینگ
خانه / پنبه / قیمت پنبه بهداشتی نگین | پخش انواع پنبه و دستکش

قیمت پنبه بهداشتی نگین | پخش انواع پنبه و دستکش

پنبه ها کاربرد زیادی امروزه دارند. از پنبه به توان پاک کننده خون و عفونت ها در مراکر درمانی استفاده می کنند. همچنین هنگام تزریق نیز پنبه آغشته به الکل استفاده می شود. البته پنبه های بهداشتی در جاهای گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. 

پنبه های بهداشتی را می توان از مکان های مختلفی خریداری کرد که عبارتند از:

  • داروخانه ها 
  • فروشگاه های لوازم بهداشتی 
  • فروشگاه های آنلاین  
  • و … 

شما می توانید انواع گوناگون پنبه را خریداری کنید و در کارهای مختلف به کار گیرید. پنبه های بهداشتی را شرکت های گوناگونی استفاده می کنند. از پنبه بهداشتی در جعبه کمک های اولیه هم باید استفاده نمود. بکارگیری از پنبه به نوعی اجباری است. 

شرکت های مختلفی که در این عرصه فعالیت می کنند، در بسته بندی های گوناگونی پنبه را ارائه می دهند. یکی از این شرکت ها نگین نام دارد. قیمت پنبه بهداشتی نگین متفاوت می باشد. 

قیمت پنبه بهداشتی نگین | پخش انواع پنبه و دستکش

انواع مختلف پنبه های بهداشتی

انواع مختلف پنبه های بهداشتیپنبه های بهداشتی انواع گوناگونی دارند که می توان آن ها را این گونه تقسیم بندی کرد:

  • از لحاظ کیفیت 
  • از دید برند 
  • از لحاظ بسته بندی 
  • پنبه تو پک به رنگ ه های گوناگون 
  • و …

از پنبه های بهداشتی بیشتر در مراکز درمانی استفاده می شود؛ اما استاندارد آن این است که در همه جا باید با خود داشته باشیم. شما می توانید انواع پنبه ها را از مراکز گوناگون خرید و فروش تجهیزات پزشکی تهیه کنید. در این مراکز فروش پنبه الکلی هم صورت می گیرد. این مراکز به راحتی در دسترس هستند. برای این که بتوانید بهترین نوع و با کیفیت ترین آن را خریداری کنید، بهتر است به فروشگاه های معتبر سر بزنید. 

تولید کننده پنبه های بهداشتی نگین

تولید کننده پنبه های بهداشتی نگینشرکت تولیدی نگین یکی از بهترین تولید کنندگان پنبه در کشور به شمار می رود. محصولات این برند را می توان از داروخانه ها و فروشگاه های گوناگونی خریداری کرد.

شرکت نگین سالها است که در این عرصه فعالیت می کند. این شرکت پنبه های مرغوب با سه نوع بسته بندی: 

  1. ۵۰ گرم 
  2. ۱۰۰ گرم  
  3. ۲۰۰ گرم  

به بازار عرضه می دارد. این شرکت در کنار پنبه های بهداشتی دستمال کاغذی را هم تولید که و به بازار می فرستد. شرکت نگین نیروهای متخصصی در زمینه تولید انواع پنبه در اختیار دارد. این شرکت پنبه هیدروفیل را با در دست داشتن ماشین آلات جدید و همچنین تجربه کافی تولید می نماید و قرار است که محصولات خود را گسترش دهد. 

فروش پنبه نگین از سوی فروشگاه های گوناگون سطح شهر انجام می شود.

پخش انواع پنبه و دستکش

پخش انواع پنبه و دستکشپخش انواع پنه و دستکش از سوی کارخانه ها صورت می گیرد. این کارخانه ها که در گوشه و کنار کشورمان فعالیت می کنند، در کار تولید انواع پنبه می باشند. شما می توانید برندهای گوناگونی را در این زمینه در بازار مشاهده کنید. کارخانه ها به عنوان تولید کننده، پنبه ها را به بازار با استفاده از نمایندگی ها به سراسر کشور توزیع می کنند.

نمایندگی های کارخانه وظیفه اصلی شان توزیع و پخش است. آنان محصولات را به فروشگاه ها عرضه می کنند و فروشگاه ها نیز به دست مردم می رسانند.

این چرخه پخش و توزیع به این گونه دنباله پیدا می کند. 

قیمت خرید پنبه بهداشتی نگین

قیمت خرید پنبه بهداشتی نگینقیمت پنبه نگین بستگی به اندازه و بسته بندی آن دارد. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های گوناگون و داروخانه های متعدد، فیمت روز پنبه را به دست آورید. همچنین در بعضی جاهایی که پنبه به صورت فله ای عرضه می شود، قیمت هر کیلو پنبه هم برای تان اعلام می گردد. 

در کنار این برای این که قیمت خرید پنبه بهداشتی نگین را به دست آورید، بهتر است به وب سایت های گوناگون سر بزنید. اما این پنبه در بسته بندی ۵۰ گرمی به قیمت ۳۵۰۰ تومان در وب سایت های مختلف اینترنتی به فروش می رسد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
سارا بابایی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09039833984
email icon پست الکترونیکی: s.babaye2002@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پنبه بهداشتی | پخش عمده انواع پنبه

پنبه بهداشتی یکی از لوازم کاربردی است. از پنبه بهداشتی می توان در هر جایی استفاده کرد. در جعبه کمک های اولیه هم از این پنبه کار گرفته شده و نشان می دهد اهمیت و

پاسخی بگذارید